Bugün: 05.12.2021

Keşmemkeş Pazaryeri

Keşmemkeş Pazaryeri
CHP li Yalova Belediyesini Uyardık28.12.2019 00:00
Yalovada Perşembe Günleri Kurulan Antika Pazarını Sebze Pazarından daha Çok Ziyaret eden Oluyor
Ancak Pazaryerindeki Düzensizlik ve Pazarcıların Vatandaşlara Karşı Tutumları Ziyaretçileri Üzmekte.
Resim
Yürüyüş Yollarının Kapatıldığı Halkın Birbirini ezdiği Yerlerdeki Eşyalara Ayakların Değdiği ve Pazarcılarla Ziyaretçilerin Kavga Ettiği Bir Keşmekeşlik Var.
Resim
Yalova Belediyesi WP Sayfasına Bu Durumu Bildirdik. İlgililere Gönderildiğine Dair Numaralı Mesajla Cevap Verildi. Ancak İlgililer Bulunamadı ve ya Henüz İlgililere Ulaşmadı Mesajımız. Çünkü Aradan 21 Gün geçti.
Resim
Sayın başkan Vefa Salman a Soruyoruz. Başkan Yalova Nasıl Yönetiliyor. Bu Keşmekeşlik Neden. Yoksa Pazarcılara Söz Geçiremiyormusunuz.

Vatandaş Abdullah Bu Durumdan Dolayı Sizlere Küfrediyor. Sizin Bu Yönetimsizliğinizden Dolayı Herkes İşte CHP li Belediye Nolacak Diyerek Geçiştiriyor. Sahi Başkan Nolacak Bu Yönetimsizlik....

Sayın başkan Sizin bu Durumdan haberiniz Yok mu? 21 Günde Size Bu Şikayet Ulaşmadı mı? Zabıtanın Bunu Düzeltecek Mecali Yok mu? Herşeyden Önce Yalovaya Bu Keşmekeşlik Yakışıyor mu Sayın Başkan?

Sebze Pazarına Çekidüzen Veren Belediye Antika Pazarına Neden Veremiyor?..
rn

bahis siteleri

rn
Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer ETKİNLİKLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.