Bugün: 02.03.2021

Hükumet Ayağına Kurşun Sıkıyor!.

Hükumet Ayağına Kurşun Sıkıyor!.
Reformları Yapmayarak Vurun Abalıya Mantığı İle Hareket Eden AKP yi Felaketlerin Beklediği İddia Ediliyor..16.02.2017 00:00
Reformları Yapmayarak Vatandaşa Çile Çektiren AKP Şimdide Vatandaşın Ekmeğiyle Oynamaya Başladı.

Milli Savunma Bakanlığının Yayınladığı Bir Genelgesi İle Asker Kaçağı veya Bekaya Kalanların Hiç Bir İşyerinde Çalıştırılmaması İstenmiş Çalıştıranlara Cezai İşlemler Yapılacağı Duyurulmuştu.

Hakkında Mahkeme Kararı Olmadan Hiç Bir Kurum ve Kuruluşa Ceza Kesmesi Mümkün Olmayan Milli Savunma Bakanlığı Bu Genelge Gereği Yaklaşık 200 bin Kişinin İşine Son Verdirdiği Gelen Bilgiler Arasında. Bu Gençler TSK da Reform İstedikleri İçin Askerlik Görevlerini Yapmak İstemiyorlar.

Görüşüne Başvurduğumuz Bir Genç; Ben AKP Gençlikkollarında Görev Yaptım. Keşke Yapmaz Olayım. Bu Partinin Bu Millete Zulümden Başka Bir Şey Düşünmediğini Şimdi Anladım. Ben Subay ve Astsubaylara Kölelik Yapmak İstemiyorum. Ben Askeri Binaları temizlemek İstemiyorum. Ben Silah Zorunda Meydan Temizliği Yapmak İstemiyorum diyerek Askerlik Sisteminin Reforme Edilmesini Aksi Halde Her Ne karar Alırlarsa Alsınlar Köleliğe Gitmeyeceğini Söyledi.

Profesyonel Askerliğe Gidilmesi Gerektiğini İsteyen Askerliği Tercih Etmeli İsteyen de  Hayatına Bakmalı Diyen Vatandaş AKP nin Türkiyeyi Yönetemediği Her Konuda Ortada dedi. Vatandaş Sözlerine Şöyle Devam Etti; Ben Bekarım Ama Çok sayıda Evli ve Ev Geçindirmek Zorunda Olan Arkadaşım Patronlar Tarafından Jandarma İstediği İçin Kapıya Konulacak, Bu AKP nin Vicdanının Olmadığının Belgesidir dedi.. 

Keser Döner Sap Döner Misali
Vatandaş; Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner Misali AKP Yöneticilerinin  Önümüzdeki Yıllarda Sokaklara Çıkamaz Hale Gelebileceklerini Sözlerine Ekledi.


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer ETKİNLİKLER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.