Bugün: 02.03.2021

ETİBANK Tesisleri Üzerine Oyun Oynamayın!.

ETİBANK Tesisleri Üzerine Oyun Oynamayın!.
Yenişafaktaki HABER Gerçeği Yansıtmıyor17.04.2016 00:00

Yalova Çiftlikköy İlçesinde Bulunan 69 Dönümlük Dünya Cenneti Arazı ve Tesisler

Haber Gerçeği Yansıtmıyor
Yenişafak gazetesinde çıkan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Haberde CHP ve Gözcü Gazetesi Eleştirilmiş. Oysa Gerçekler Öyle Değil..

Yenişafak Gazetesi Bize Ulaşmış Olsaydı Doğrusunu Anlatırdık..Benim Evime 800 Metrede Bu Arazi..Burası ETİBANK TESİSLERİ Burası..

Diyanet Miyanet Hikaye..Burası Uluslararası Uyuşturucu ve Fuhuş Sektörüne Verilmek İçin Bekletiliyor. Burasının Vakit Geçirilmeden Yalova Üniversitesine Tahsis Edilerek İLAHİYAT FAKÜLTESİ Yapılması Gerekiyor.

Kara propaganda Falan Gerçeği yansıtmıyor..Suçlu Muharrem İnce Gösterilmiş..Sanki Muharrem İnce Yollarına Yattı da engelledi....


Bu Tür Haberler Uluslararası Uyuşturucu ve Fuhuş Sektörüne Hizmet Etmekten başka bir işe yaramaz..

Burası Uluslararası uyuşturucu ve fuhuş çetesi için bekletiliyor..
Hacı Ömer Kardeşimiz Bize Sorsaydı Biz Kendisine Burası İçin Kimlerin Ne Düşündüğünü Anlatabilirdik.

Bu Arazi bizzat AKP eski Mücahidler tarafından uluslararası uyuşturucu ve fuhuş çetesine verilmek için bekletilmektedir. AKP burayı okul tesis veya başka bir hizmet için faaliyete geçirecek te İnce veya Gözcü/Sözcü gazetesi durduracak..Çocuklar bile inanmaz bu bahaneye.. AKP burasının bugün Yalova Üniversitesine İlahiyat Fakültesi Olmak İçin Teslim Etsin Bakınız Gelecek Yıl Faaliyete geçer..Kimleri kandırıyorlar..

Muhterem Hacı Ömer  Kardeşim Oyuna Gelme..

Vaktiyle benimde değer verdiklerim bu işin içinde çıktılar. Bir ilahiyatçı vekil vardı..Burasını İhaleye çıkartmıştı..Bakan değişmeseydi şimdi burada beş yıldızlı uyuşturucu ve fuhuş oteli vardı..

Sağolsun Ömer ÇELİK bize güvendi ve ihaleyi iptal etti.. 

Hacı Ömer Kardeşim..Diyanet İsterse yapar kimse karşı çıkmaz..Eski Mücahidler bugün Müteaahhitlik yaparak Yalovanın değerlerini pazarlıyorlar..

2010 beri bu arazi uluslararası uyuşturucu ve fuhuş çetesine verilmesin diye mücadele ediyorum..Gelip bana sorsaydılar ya..


Etiketler: adana - mersin - maraş - dur - gitme - bekle - kardeş - israil - mısır - ürdün - arabistan - iran - sisi - mursi - din - iman - islam - istabul - ankara - antalya - mekke - medine - zalim - zulüm -
Kaynak: hh

Diğer KAİNAT ve YARATILIŞ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.